O nas

Firma Agro Advice specjalizuje się w świadczeniu usług doradczych z zakresu systemów jakości i bezpieczeństwa żywności. Pomagaliśmy przygotować do certyfikacji kilkadziesiąt zakładów z sektora przemysłu spożywczego i nie tylko. Wszystkie wdrożenia zakończyły się uzyskaniem certyfikatu na wysokim poziomie. Wdrażaliśmy takie standardy jak: GMP, GHP, DS. 3027, ISO9001, ISO 22000, BRC, IFS w magazynowaniu, pakowaniu i przetwarzaniu żywności oraz GLOBALGAP, IP i TNC w produkcji pierwotnej. Na zlecenie klientów przeprowadzamy niezależne audyty wewnętrzne ww. standardów w celu spełnienia wymogu weryfikacji systemu bezpieczeństwa żywności.

Zajmujemy się opracowywaniem projektów technologicznych zakładów spożywczych pod potrzeby odbioru zakładów przez Inspekcje Sanepid i Weterynaryjną.

Od roku 2009 oferujemy również usługi z zakresu badań wody, badania higieny zakładów, badania żywności. Badania wykonujemy we własnym zlokalizowanym w Piotrkowie Tryb. laboratorium. Współpracujemy również z innymi laboratoriami tak by zapewnić szeroki zakres badań dostosowany do potrzeb klientów. Próby wody do badań pobierają przeszkoleni próbobiorcy Laboratorium.

Dopełnieniem naszej oferty są środki do mycia i dezynfekcji, środki do zwalczania szkodników, specjalistyczne noże i inne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo dystrybuowanej żywności.

Zapraszamy do współpracy!!!