Reklamacje i zwroty


W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z dokumentem zakupu i ewentualnymi oczekiwaniami dotyczącymi sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na adres: AGRO ADVICE Jakub Wilk; Strzelce 7, 26-341 Mniszków.

Sprzedawca ustosunkowuje się do żądania zgłaszającego reklamacje i poinformuje o wskazanym sposobie załatwienie reklamacji Klienta do 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.

Przyjmujemy wyłącznie reklamacje towarów zakupionych w naszym sklepie. Nie przyjmujemy towarów nie zakupionych w punktach sprzedaży firmy AGRO ADVICE Jakub Wilk.  
       
W każdym z przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni, zgodnie z ustawą z dnia 2 marca z  2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. 2000 Nr 22, poz. 271).

Wzór oświadczenia dołączony w Regulaminie.

Klient powinien odesłać towar należycie zapakowany, nieużywany (nie noszący jakichkolwiek śladów używania)
w terminie 10 dni od jego otrzymania na koszt własny. Po otrzymaniu zwróconego towaru, sklep zobowiązuje się przelać kwotę na konto klienta, pomniejszoną o koszty przesyłki.